7 - 9 kwietnia – Rekolekcje wielkopostne

W czasie W. Postu Kościół wychodzi do nas ze szczególną pomocą głosząc Słowo Boże i sprawując sakrament pokuty. Czyni to głównie w czasie rekolekcji, które w naszym kościele rozpoczną się w czwartek – 7 kwietnia. Do gorliwego i owocnego udziału w tych duchowych ćwiczeniach zapraszamy całą parafialną wspólnotę: dzieci, młodzież i dorosłych. Program rekolekcji jest następujący

a)   dla dorosłych Msze św. z naukami o 7.00, 10.00 i 18.00 przez 3 dni

b) dla dzieci: w czwartek i piątek o 8.20 klasy I – IV  i o 11.45 klasy V - VIII, a sobotę wszystkie dzieci o godz. 8.30

c)    dla młodzieży  w sobotę o 16.00

d)   starszych i chorych zapraszamy w sobotę o 11.30 na Mszę św. z sakramentem namaszczenia a chorych pozostających w domu odwiedzimy w piątek od godz. 14.00 – prosimy o zgłoszenia

e)   w piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży o 17.15

Podczas wszystkich nabożeństw w czasie rekolekcji będziemy mogli korzystać ze spowiedzi. Rekolekcje będzie głosił  ks. Paweł Olszewski ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny. Nasze ofiary w sobotę, w ostatnim dniu złożymy do dyspozycji ks. rekolekcjonisty. Prośmy w modlitwach o owoce Bożej łaski dla całej parafii na czas wielkopostnych ćwiczeń.