• Widok kościoła św. Jana Chrzciciela od frontu
  Widok kościoła św. Jana Chrzciciela od frontu

 • Widok kościoła św. Jana Chrzciciela od ul. Abpa A.J. Nowowiejskiego
  Widok kościoła św. Jana Chrzciciela od ul. Abpa A.J. Nowowiejskiego

 • Widok kościoła św. Jana Chrzciciela ul. Ostatniej
  Widok kościoła św. Jana Chrzciciela ul. Ostatniej
 • Figura Jezusa Miłosiernego na dziedzińcu kościoła
  Figura Jezusa Miłosiernego na dziedzińcu kościoła

 • Ołtarz główny i dwa boczne w kosciele św. Jana Chrzciciela
  Ołtarz główny i dwa boczne w kosciele św. Jana Chrzciciela
 • Św Jan Chrzciciel Patron parafii
  Św Jan Chrzciciel Patron parafii
 • Zmartwychwstanie-Pusty Grób - kościół sw. Jana Chrzciciela
  Zmartwychwstanie-Pusty Grób - kościół sw. Jana Chrzciciela
 • Złóbek-Boże-Narodzenie-2016
  Złóbek-Boże-Narodzenie-2016
 • Grób Pański_2017
  Grób Pański_2017
 • Żłóbek Boże Narodzenie - 2017 rok
  Żłóbek Boże Narodzenie - 2017 rok

   

   

 • Ciemnica w kościele św. Jana Chrzciciela w Płocku 2018
  Ciemnica w kościele św. Jana Chrzciciela w Płocku 2018
 • Grób Pański - 2018
  Grób Pański - 2018
 • obraz Jezusa Miłosiernego w prezbiterium kościoła św. Jana Chrzciciela
  obraz Jezusa Miłosiernego w prezbiterium kościoła św. Jana Chrzciciela
 • Wnętrze kościoła - Boże Narodzenie-2015
  Wnętrze kościoła - Boże Narodzenie-2015
 • Złóbek-Boże-Narodzenie-2015
  Złóbek-Boże-Narodzenie-2015
 • Chrzcielnica w kościele św. Jana Chrzciciela w Płocku
  Chrzcielnica w kościele św. Jana Chrzciciela w Płocku

 • Ołtarz boczny Matki Boskiej Niepokalanego Poczęcia
  Ołtarz boczny Matki Boskiej Niepokalanego Poczęcia

 • Ołtarz boczny św. Antoniego
  Ołtarz boczny św. Antoniego

 • Ołtarz boczny św. Rocha
  Ołtarz boczny św. Rocha

 • Ołtarz boczny Przemienienia Pańskiego
  Ołtarz boczny Przemienienia Pańskiego

Rewizyta płocczan na Ukrainie - 2017

 

Rewizyta płocczan na Ukrainie lipiec 2017 r. po ŚDM -2016 r.

rewizyta112Księża Saletyni i młodzież ukraińska  zaprosiła młodzież z diecezji płockiej na Ukrainę w dowód  wdzięczności ukraińskiej młodzieży za gościnę, którą doświadczyli  w Płocku i w Krakowie podczas ŚDM w  Polsce. W ramach rewizyty na Ukrainę pojechała młodzież z diecezji płockiej m.in. Ola Radaszkiewicz i Karolina Ners z parafii św. Jana Chrzciciela w Płocku. W trakcie pobytu na Ukrainie mogli zwiedzić  Lwów, Nikopol, Poczajów, Olekso, Krzywy Róg oraz  Busk.  Jedną z wielu atrakcji był również odpoczynek nad morzem Azowskim. rewizyta155

Rewizyta płocczan miała utrwalić w sercach Ukraińców doświadczenie zdobyte podczas ŚDM w Krakowie wyjaśnia ks. Krzemiński w wywiadzie dla Gościa Niedzielnego a Karolina Ners wspomina na łamach tego katolickiego tygodnika, że wyjazd na Ukrainę był kontynuacją ŚDM, spotkaniem z przyjaciółmi  sprzed roku - spotkaniem nowej wrażliwości, nowego Kościoła.  Karolina Ners, jak sama przyznała w dalszej części wywiadu dla Gościa Niedzielnego nadal kontynuuje swoje zaangażowanie w wolontariat, a szczególnie w dzieła na rzecz potrzebujących i niepełnosprawnych. ŚDM, jak sama wspomina ukształtowały i na nowo rozpaliły jej wiarę oraz  pokazały, że bez względu na okoliczności i środowisko zawsze może głosić Jezusa.  

Więcej w galerii: http://www.parafiajanchrzcicielplock.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=detail&catid=21:rewizyta-plocczan-na-ukrainie-2017&id=390:rewizyta-plocczan-na-ukrainie-2017&tmpl=component&Itemid=256